Gmina Gidle

Wójt Gminy Nowa Słupia  Andrzej Gąsior 

 Urząd Gminy w Nowej Słupi
ul. Rynek 15
26 – 006 Nowa Słupia
tel. 41 31 78 700
urzad@nowaslupia.plInformacja Turystyczna
ul. Świętokrzyska 53

tel. 41 31 78-327

 

więcej
Wirtualna mapa
środa 23 maja 2018 r., imieniny obchodzą: Michał, Renata
wersja dla słabowidzących English Deutsch Święty Krzyż

Strona główna » Aktualności » Ferie z Akademią Sportu

Ferie z Akademią Sportu

wielkość tekstu:A | A | A

Świętokrzyska Akademia Sportu podczas ferii zimowych zorganizowała dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Nowa Słupia wspaniały wyjazd na największe lodowisko oraz największe kino 3D w Polsce. Dzieci uczestniczące w wyjeździe wyruszyły w drogę do Warszawy bardzo wcześnie. O godzinie 6.00 autokar został zapełniony jeszcze zaspanymi, ale już zadowolonymi dziećmi dla których było to duże przeżycie. O godzinie 10.30 uczestnicy wyjazdy meldują się w nowoczesnym hotelu SOUND GARDEN HOTEL. Dzieci mogły zwiedzić ten piękny obiekt oraz zobaczyć na co dzień niedostępne dla gości hotelowych miejsca oraz pomieszczenia. Kolejnym punktem wyjazdu było największe kino 3D IMAX w Polsce. Wszyscy młodzi uczestnicy byli pod wrażeniem wielkości nie tylko samego kina, ale również wielkości ekranu, który jest największy w kraju. W komfortowej sali kinowej dzieci mogły zobaczyć drugą część przygód bohaterów Hobbita. Po blisko trzy godzinnym seansie kinowym dzieci z niecierpliwością czekały na główny punkt wyjazdu. O godzinie 16.20 grupa dotarła na Stadion Narodowy, gdzie przez blisko dwie godziny mogła aktywnie i atrakcyjnie spędzić czas jeżdżąc na lodowisku grając w gry i podziwiając wielkość obiektu z perspektywy piłkarzy grających na murawie tego pięknego obiektu. Uczestnicy po wyczerpujących atrakcjach zmęczeni, ale zadowoleni i szczęśliwi wrócili późnym wieczorem do Nowej Słupi.

Był to kolejny wyjazd ze Świętokrzyską Akademią Sportu w którym uczestniczyły dzieci z Nowej Słupi. Młodzi, aktywni mieszkańcy gminy mogli już na żywo oglądać zmagania mistrzów Polski Legii Warszawa na ulicy Łazienkowskiej 3 a teraz mogli aktywnie podziwiać Stadion Narodowy. 

Wkrótce Świętokrzyska Akademia Sportu zaproponuje kolejne niezwykłe atrakcje dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

czytano: 1186 razy

źródło: nowaslupia.pl

data dodania: 12 lutego 2014 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna
BIP Gmina Nowa Słupia zaprasza

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
ePUAP

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi Leader
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Projekt został zrealizowany w zakresie małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 dotyczącego operacji pn. Podniesienie atrakcyjności turystycznej
"Ziemi Świętego Krzyża poprzez realizację elementów kampanii promocyjnej Gminy Nowa Słupia".

osób online: 5
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Św. Krzyż Milanowska Wólka Kielce Góry Świętokrzyskie Jeleniów Łysa Góra Rudki Stara Słupia Turystyka Rekreacja Emeryk Nowa Słupia Baszowice Dymarki Dębniak
Gmina Nowa Słupia położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego i we wschodniej części ziemskiego powiatu kieleckiego. GMINA NOWA SŁUPIA to miejsce o niezwykle bogatej historii, tradycji, pełne malowniczych krajobrazów – prawdziwa Perła Krainy Świętokrzyskiej. Osadnictwo na tym terenie sięga II wieku p.n.e. i jest związane z rozwijającym się do VII wieku n.e. hutnictwem żelaza. Obecnie co roku od 1967 r. w sierpniu na imprezie plenerowej „Dymarki Świętokrzyskie” organizowane są eksperymentalne wytopy żelaza z rudy metodą stosowaną 2000 lat temu.

Bezpłatne powiadomienie SMS i SMS CLOUD dla mieszkańców Gminy Nowa Słupia już działa. ...

więcej