Gmina Gidle

Wójt Gminy Nowa Słupia  Andrzej Gąsior 

 Urząd Gminy w Nowej Słupi
ul. Rynek 15
26 – 006 Nowa Słupia
tel. 41 31 78 700
urzad@nowaslupia.plInformacja Turystyczna
ul. Świętokrzyska 53

tel. 41 31 78-327

 

więcej
Wirtualna mapa
sobota 21 lipca 2018 r., imieniny obchodzą: Daniel, Wawrzyniec
wersja dla słabowidzących English Deutsch Święty Krzyż

Strona główna » Aktualności » Letni Wieczór Karaoke

Letni Wieczór Karaoke

wielkość tekstu:A | A | A

W środę 9 lipca o godz. 19:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Rudkach odbył się po raz pierwszy Letni Wieczór Karaoke – The Voice of Rudki. Organizatorami muzycznego wieczoru był Amatorski Teatr „Święty spokój”, Wójt Gminy, Gminny Ośrodek Kultury w Rudkach oraz Parafia Rudki.

Świetną zabawę zapewnił jedyny w swoim rodzaju prowadzący ks. Rafał Kusiak a o klimatyczną atmosferę show muzycznego zadbało wyjątkowe jury.

Wszystko przebiegało zgodnie z tekstem słynnej piosenki  „Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej” Mikrofon był nie do zdarcia. Na scenie zaprezentowało się 18 uczestników, a kto nie wyszedł na scenę śpiewał razem z publicznością. Niektórzy skusili się nawet na porwanie przez muzykę do tańca. Mogliśmy usłyszeć niezwykle ciekawe i często różniące się znacznie od oryginałów wykonania: Bolter „Daj mi tę noc”, Bracia „Wierzę w lepszy świat”, Enej „Skrzydlate ręce”, Bajm „Biała armia” Wliki „Baśka”, Perfect „Kołysanka dla nieznajomej.

Największym hitem okazał się jednak przebój „Nie powiem jak” Honey, który wykonała Maja Sala jednogłośnym werdyktem Jury zdobywczyni tytułu „THE VOICE OF RUDKI”.

Letni wieczór karaoke to ciekawy sposób na spędzenie wieczoru, wystarczy trochę dystansu do siebie, szczypta poczucia humoru i odwagi. Mikrofon w dłoń i zabawa gwarantowana.

czytano: 1420 razy

źródło: nowaslupia.pl

data dodania: 14 lipca 2014 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna
BIP Gmina Nowa Słupia zaprasza

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
ePUAP

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi Leader
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Projekt został zrealizowany w zakresie małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 dotyczącego operacji pn. Podniesienie atrakcyjności turystycznej
"Ziemi Świętego Krzyża poprzez realizację elementów kampanii promocyjnej Gminy Nowa Słupia".

osób online: 11
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Baszowice Rudki Rekreacja Stara Słupia Dymarki Kielce Łysa Góra Góry Świętokrzyskie Dębniak Emeryk Turystyka Św. Krzyż Milanowska Wólka Jeleniów Nowa Słupia
Gmina Nowa Słupia położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego i we wschodniej części ziemskiego powiatu kieleckiego. GMINA NOWA SŁUPIA to miejsce o niezwykle bogatej historii, tradycji, pełne malowniczych krajobrazów – prawdziwa Perła Krainy Świętokrzyskiej. Osadnictwo na tym terenie sięga II wieku p.n.e. i jest związane z rozwijającym się do VII wieku n.e. hutnictwem żelaza. Obecnie co roku od 1967 r. w sierpniu na imprezie plenerowej „Dymarki Świętokrzyskie” organizowane są eksperymentalne wytopy żelaza z rudy metodą stosowaną 2000 lat temu.

Bezpłatne powiadomienie SMS i SMS CLOUD dla mieszkańców Gminy Nowa Słupia już działa. ...

więcej