Skróty klawiszowe:

Skróty klawiszowe:

EnglishPolishUkrainian

Wersja dla słabowidzących

Wersja dla niepełnosprawnych

Program PAJACYK i dotacja dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorku

Strona główna » Aktualności » Program PAJACYK i dotacja dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorku

wielkość tekstu: A | A | A

Wniosek o dofinansowanie dożywiania w ramach programu ,,PAJACYK” na rok szkolny 2014/2015 złożony przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Św. Eugeniusza de Mazenoda w Jeziorku został pozytywnie zakwalifikowany do programu dożywiania na rok szkolny 2014/2015 przez Polską Akcję Humanitarną. Szkoła otrzymuje dofinansowanie dożywiania dla 15 uczniów na cały rok, wartość programu wyniesie 13 536,00 zł, wszystkich posiłków dla uczniów będzie 2820. Posiłki te będą przeznaczone dla najbiedniejszych dzieci z terenu szkoły, które nie są zakwalifikowane do bezpłatnego dożywiania przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Słupi.

Przypominam, że Program ,,PAJACYK” jest organizowany przez Polską Akcje Humanitarną i dotyczy dożywiania dzieci.

Tylko dziecko niegłodne jest szczęśliwe i chętne do nauki.


 

Dyrektor Szkoły Zdzisław Dudzic złożył wniosek: ,,Na doposażenie biblioteki szkolnej i utworzenie Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej” do Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom ,,Przyjazna Szkoła”. Wniosek został pozytywnie rozpatrzony. Szkoła otrzymała już 6360,00 zł na realizację wymienionego projektu.

Cel projektu: doposażenie biblioteki szkolnej w 4 stanowiska komputerowe, skaner, drukarkę, oprogramowanie. Podniesienie jakości i dostępności kształcenia poprzez promocję wykorzystania nowoczesnych technologii w szkole. Ułatwienie indywidualnego  zdobywania i przetwarzania informacji dostępnej poprzez sieć Internet oraz informacji multimedialnej przez uczniów i nauczycieli. Zwiększenie potencjału edukacyjnego biblioteki szkolnej. Mamy umożliwić uczniom, nauczycielom i środowisku lokalnemu dostęp do Internetu poza systemem lekcyjnym. Stworzymy szansę na promocję biblioteki i szkoły w środowisku szkolnym.

Społeczność szkolna składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, którzy przekazali 1% dla naszej szkoły i dzięki Wam, projekt ten może być zrealizowany.

 

czytano: 1589 razy

autor: nowaslupia.pl

data dodania: 2014-08-22 14:39:58

Walory Gminy
  • Wielokulturowość Regionu
  • Dziedzictwo Historyczne
  • Malownicze Krajobrazy
  • Bogactwo Przyrody
  • Strefy Aktywności Turystycznej
  • Dobry Węzeł Komunikacyjny
  • Czyste powietrze
  • Gościnność Mieszkańców
0
Liczba sołectw
0
km2
Powierzchnia Gminy
0
Liczba ludności
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna

Przewiń stronę do początku"