Gmina Gidle

Wójt Gminy Nowa Słupia  Andrzej Gąsior 

 Urząd Gminy w Nowej Słupi
ul. Rynek 15
26 – 006 Nowa Słupia
tel. 41 31 78 700
urzad@nowaslupia.plInformacja Turystyczna
ul. Świętokrzyska 53

tel. 41 31 78-327

 

więcej
Wirtualna mapa
niedziela 24 czerwca 2018 r., imieniny obchodzą: Danuta, Jan
wersja dla słabowidzących English Deutsch Święty Krzyż

Strona główna » Aktualności » KONKURS MALUCH 2015

KONKURS MALUCH 2015

wielkość tekstu:A | A | A

 Uprzejmie informuję, że Minister Pracy i Polityki Społecznej działając na podstawie art. 62 ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (Dz. U. z 2013 r, poz. 1457), ogłosił - w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH” - konkurs „MALUCH – edycja 2015”.

 

W ramach przedmiotowego konkursu będą dofinansowywane, w formie dotacji celowej z budżetu państwa, działania na rzecz rozwoju i utrzymania infrastruktury opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, tj. żłobki, kluby dziecięce i dzienni opiekunowie.

O dofinansowanie mogą ubiegać się wszystkie podmioty działające na podstawie ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3, tj. gminy, osoby fizyczne, osoby prawne i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, a także uczelnie i współpracujące z nimi podmioty prowadzące lub zamierzające prowadzić instytucje opieki nad małymi dziećmi.

  

Oferty należy składać do Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w formie pisemnej, a także przesyłać w formie elektronicznej na adres e-mail:  sekretariat.wcrr@kielce.uw.gov.pl, w terminie do 25 lutego 2015 r. (moduł 2) oraz do 11 marca 2015 r. (moduł 1 i 3).

 Wzory  formularzy  oraz  Program  konkursu  znajdują  się  na  stronie  internetowej Świętokrzyskiego  Urzędu  Wojewódzkiego  w  Kielcach   www.kielce.uw.gov.pl  w  zakładce MALUCH.

Informacji o Programie udzielają również pracownicy Wydziału Certyfikacji i Rozwoju Regionalnego Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach: Sławomir Pastuszka, tel. (41) 342-19-58, Anna Bugajniak, tel. (41) 342-18-97 i Beata Jakubowska, tel. (41) 342-19-61.

 

 

 

 

 

czytano: 1047 razy

źródło: nowaslupia.pl

data dodania: 20 lutego 2015 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna
BIP Gmina Nowa Słupia zaprasza

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
ePUAP

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi Leader
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Projekt został zrealizowany w zakresie małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 dotyczącego operacji pn. Podniesienie atrakcyjności turystycznej
"Ziemi Świętego Krzyża poprzez realizację elementów kampanii promocyjnej Gminy Nowa Słupia".

osób online: 10
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Rudki Dębniak Św. Krzyż Milanowska Wólka Turystyka Jeleniów Kielce Andrzej Gąsior Dymarki Łysa Góra Góry Świętokrzyskie Stara Słupia Baszowice Emeryk Rekreacja Nowa Słupia
Gmina Nowa Słupia położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego i we wschodniej części ziemskiego powiatu kieleckiego. GMINA NOWA SŁUPIA to miejsce o niezwykle bogatej historii, tradycji, pełne malowniczych krajobrazów – prawdziwa Perła Krainy Świętokrzyskiej. Osadnictwo na tym terenie sięga II wieku p.n.e. i jest związane z rozwijającym się do VII wieku n.e. hutnictwem żelaza. Obecnie co roku od 1967 r. w sierpniu na imprezie plenerowej „Dymarki Świętokrzyskie” organizowane są eksperymentalne wytopy żelaza z rudy metodą stosowaną 2000 lat temu.

Bezpłatne powiadomienie SMS i SMS CLOUD dla mieszkańców Gminy Nowa Słupia już działa. ...

więcej