Gmina Gidle

Wójt Gminy Nowa Słupia  Andrzej Gąsior 

 Urząd Gminy w Nowej Słupi
ul. Rynek 15
26 – 006 Nowa Słupia
tel. 41 31 78 700
urzad@nowaslupia.plInformacja Turystyczna
ul. Świętokrzyska 53

tel. 41 31 78-327

 

więcej
Wirtualna mapa
niedziela 24 czerwca 2018 r., imieniny obchodzą: Danuta, Jan
wersja dla słabowidzących English Deutsch Święty Krzyż

Strona główna » Aktualności » Bal karnawałowy w Przedszkolu w Nowej Słupi

Bal karnawałowy w Przedszkolu w Nowej Słupi

wielkość tekstu:A | A | A

6 lutego 2015 roku na długo pozostanie w pamięci podopiecznych Niepublicznego Przedszkola w Nowej Słupi, prowadzonego przez Fundację ,,Z uśmiechem,,.

Właśnie tego dnia odbył się bal karnawałowy, na którym bawiło się ponad 40 przedszkolaków , ich rodzice i wychowawcy. Wspólne przygotowywanie dekoracji sprawiło dzieciom ogromną radość oraz przyczyniło się do tego,  że sala zabaw zamieniła się w bajkowe królestwo kolorowych balonów, wstążek i serpentyn.

            Dopełnieniem miłej scenerii, w jakiej odbywał się bal były stroje , w których zaprezentowały się maluchy a także ich opiekunowie i wychowawcy. Wśród dziewczynek największą popularnością cieszył się strój księżniczki ,zaś chłopcy najczęściej byli piratami , policjantami ale nie zabrakło również kontrowersyjnych kostiumów. Na wyróżnienie zasłużyły sobie bez wątpienia stroje ducha oraz klona z filmu ,, Gwiezdne wojny,,  ,będące wyrazem wielkiej kreatywności dzieci i ich rodziców. Grono pedagogiczne podtrzymując klimat zabawy również wykazało się inicjatywą przebierając się w stroje pielęgniarek.

            Kolejną atrakcją dla maluchów z Nowej Słupi był inicjowany przez Fundację występ grupy pań z ,,Prywatki dla małolatki ,, ,które przebrane za klaunów prowadziły zabawę taneczną oraz liczne gry i konkursy.

             Na zabawie choinkowej nie mogło zabraknąć poczęstunku, o który zatroszczyli się rodzice, przygotowując swoim pociechom mnóstwo słodkości.

 Uśmiechy na twarzach dzieci były doskonałym dowodem na to, że bal z 6 lutego można zaliczyć do udanych ale także na to , że warto organizować tego typu przedsięwzięcia.

 

czytano: 1421 razy

źródło: nowaslupia.pl

data dodania: 23 lutego 2015 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna
BIP Gmina Nowa Słupia zaprasza

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
ePUAP

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi Leader
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Projekt został zrealizowany w zakresie małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 dotyczącego operacji pn. Podniesienie atrakcyjności turystycznej
"Ziemi Świętego Krzyża poprzez realizację elementów kampanii promocyjnej Gminy Nowa Słupia".

osób online: 5
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Jeleniów Łysa Góra Turystyka Rekreacja Kielce Emeryk Dębniak Św. Krzyż Milanowska Wólka Dymarki Nowa Słupia Rudki Góry Świętokrzyskie Andrzej Gąsior Stara Słupia Baszowice
Gmina Nowa Słupia położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego i we wschodniej części ziemskiego powiatu kieleckiego. GMINA NOWA SŁUPIA to miejsce o niezwykle bogatej historii, tradycji, pełne malowniczych krajobrazów – prawdziwa Perła Krainy Świętokrzyskiej. Osadnictwo na tym terenie sięga II wieku p.n.e. i jest związane z rozwijającym się do VII wieku n.e. hutnictwem żelaza. Obecnie co roku od 1967 r. w sierpniu na imprezie plenerowej „Dymarki Świętokrzyskie” organizowane są eksperymentalne wytopy żelaza z rudy metodą stosowaną 2000 lat temu.

Bezpłatne powiadomienie SMS i SMS CLOUD dla mieszkańców Gminy Nowa Słupia już działa. ...

więcej