Gmina Gidle

Wójt Gminy Nowa Słupia  Andrzej Gąsior 

 Urząd Gminy w Nowej Słupi
ul. Rynek 15
26 – 006 Nowa Słupia
tel. 41 31 78 700
urzad@nowaslupia.plInformacja Turystyczna
ul. Świętokrzyska 53

tel. 41 31 78-327

 

więcej
Wirtualna mapa
poniedziałek 21 maja 2018 r., imieniny obchodzą: Jan, Monika
wersja dla słabowidzących English Deutsch Święty Krzyż

Strona główna » Aktualności » Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

wielkość tekstu:A | A | A

 

W dniu 24 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół Nr 8 w Nowej Słupi odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klasy IV technikum żywienia i gospodarstwa domowego i technikum budownictwa. Akademia rozpoczęła się z ostatnim dzwonkiem o godzinie 12.00.

W uroczystości uczestniczyła Pani dr Paulina Nowak, wykładowca Politechniki Świętokrzyskiej.
Na początku głos zabrała Pani Dyrektor Mirosława Mierzejewska, która powitała wszystkich zebranych, podsumowała czteroletnią edukację uczniów klasy IV oraz wyraziła nadzieję na pozytywne zdanie egzaminów, a także godne reprezentowanie naszej szkoły poza jej murami przez naszych uczniów.
W tym dniu 22 uczniów z rąk wychowawcy, pani Anety Góry otrzymało świadectwa ukończenia szkoły. Siedmioro uczniów zostało wyróżnionych nagrodami książkowymi: Bartłomiej Cieśla, Milena Cieślik, Bartłomiej Czekaj, Dominika Mistrzyk, Kinga Kłusek, Paweł Lasek oraz Wojciech Kłusek.
Zostały wręczone również dyplomy i nagrody dla uczniów, którzy reprezentowali szkołę w zawodach sportowych. Otrzymali je: Bartosz Wiecha - najlepszy zawodnik szkoły w piłce nożnej oraz Janusz Linek - najlepszy zawodnik szkoły w piłce siatkowej.
Wiele wzruszeń i radości wzbudziła wśród absolwentów prezentacja, w której wspominano czas spędzony przez nich w naszej szkole, którą przygotowali uczniowie kl. III.
Następnie, w imieniu trzecioklasistów i społeczności uczniowskiej głos zabrały Monika Jabczyk i Agnieszka Gilewska. W słowach skierowanych do uczniów klasy IV życzyli by matura za kilka lat była tylko historią i wspomnieniami, które będą bardziej żywe i barwne, a trud włożony w przygotowania do egzaminów przyniesie zamierzone rezultaty.
W imieniu maturzystów wystąpili: Milena Cieślik i Paweł Lasek, którzy podziękowali Dyrekcji, wychowawczyni - pani Anecie Górze, nauczycielom i uczniom za czas spędzony w murach naszej szkoły. Na zakończenie absolwenci wręczyli kwiaty nauczycielom oraz pracownikom szkoły.
Życzymy naszym absolwentom osiągnięcia 100% na egzaminie maturalnym oraz spełnienia wszystkich życiowych planów i zamierzeń. Pragniemy, aby tę szkołę i czas w niej spędzony wspominali, jako jeden z najpiękniejszych okresów w swoim życiu.
Powodzenia! 

czytano: 1345 razy

źródło: nowaslupia.pl

data dodania: 04 maja 2015 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna
BIP Gmina Nowa Słupia zaprasza

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
ePUAP

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi Leader
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Projekt został zrealizowany w zakresie małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 dotyczącego operacji pn. Podniesienie atrakcyjności turystycznej
"Ziemi Świętego Krzyża poprzez realizację elementów kampanii promocyjnej Gminy Nowa Słupia".

osób online: 5
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Andrzej Gąsior Milanowska Wólka Góry Świętokrzyskie Dymarki Kielce Rudki Łysa Góra Emeryk Rekreacja Św. Krzyż Jeleniów Nowa Słupia Dębniak Turystyka Baszowice Stara Słupia
Gmina Nowa Słupia położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego i we wschodniej części ziemskiego powiatu kieleckiego. GMINA NOWA SŁUPIA to miejsce o niezwykle bogatej historii, tradycji, pełne malowniczych krajobrazów – prawdziwa Perła Krainy Świętokrzyskiej. Osadnictwo na tym terenie sięga II wieku p.n.e. i jest związane z rozwijającym się do VII wieku n.e. hutnictwem żelaza. Obecnie co roku od 1967 r. w sierpniu na imprezie plenerowej „Dymarki Świętokrzyskie” organizowane są eksperymentalne wytopy żelaza z rudy metodą stosowaną 2000 lat temu.

Bezpłatne powiadomienie SMS i SMS CLOUD dla mieszkańców Gminy Nowa Słupia już działa. ...

więcej