Gmina Gidle

Wójt Gminy Nowa Słupia  Andrzej Gąsior 

 Urząd Gminy w Nowej Słupi
ul. Rynek 15
26 – 006 Nowa Słupia
tel. 41 31 78 700
urzad@nowaslupia.plInformacja Turystyczna
ul. Świętokrzyska 53

tel. 41 31 78-327

 

więcej
Wirtualna mapa
wtorek 17 lipca 2018 r., imieniny obchodzą: Aleksy, Martyna
wersja dla słabowidzących English Deutsch Święty Krzyż

Strona główna » Aktualności » Srebrna Jodła dla zespołu Trele Morele Rock ...

Srebrna Jodła dla zespołu Trele Morele Rock Band z Gminy Nowa Słupia !

wielkość tekstu:A | A | A

42 Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej za nami.  Podczas koncertu finałowego tradycyjnie, rozdano złote, srebrne i brązowe Jodły. O miejsca na podium w tym roku rywalizowało ponad ośmiuset uczestników z Polski, Białorusi, Estonii i Ukrainy. Statuetki wręczono podczas Finałowego Koncertu Laureatów, odbywającego się 25 lipca 2015r w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Rada artystyczna festiwalu przyznała zespołowi „Trele Morele Rock Band” Srebrną Jodłę w kategorii zespołów wokalno – instrumentalnych.

Uczniowie reprezentujący Szkołę Podstawową w Nowej Słupi i Gminę Nowa Słupia, mimo iż mają zaledwie 11-12 lat mieli nie tylko okazję do zaprezentowania się szerokiej publiczności, ale także doskonalenia swoich umiejętności i wymiany doświadczeń na warsztatach wokalnych i instrumentalnych. Prowadzili je znani muzycy: Andrzej Wolski, Krzysztof Pitula, Rafał Pitula i Dariusz Jurkowski. Podsumowaniem warsztatów był koncert na kieleckim Rynku „Młodzi Dobrze ROCKujacy”,   który  rozpoczynał zespół „Trele Morele Rock Band”.

 

Zespół „Trele Morele Rock Band” – Roksana Kosiarska, Sandra Mordon, Eliza Fijas, Aleksandra Wojciechowska,  Zuzanna Góra, Antonii Żebrowski, Kacper Kiełek i opiekun Jacek Góra - pragnie podziękować wszystkim przyjaznym osobom, które okazały pomoc i zrozumienie: Panu Andrzejowi Gąsiorowi – Wójtowi Gminy Nowa Słupia oraz  Panu Włodzimierzowi Zarębie  - Zastępcy Wójta Gminy Nowa Słupia za wsparcie logistyczne. Pani Ewie Pastuszyńskiej - Radnej Gminy Nowa Słupia za ufundowanie super koszulek z nadrukiem loga zespołu, dzięki którym byliśmy rozpoznawalni i medialni. Pani Małgorzacie Jakubczyk – Dyrektor Zespołu Szkół w Nowej Słupi i Pani Renacie Storzysz Wicedyrektor Zespołu Szkół

w Nowej Słupi za przychylność i wspieranie naszej działalności muzycznej. Panom Zbigniewowi Siennickiemu, Jerzemu Grzegorczykowi i Tomaszowi Kuchniakowi  za koordynację i bezpieczne dojazdy. Panu Robertowi Domańskiemu za wsparcie informatyczne. Rodzicom uczniów za obecność i zaangażowanie.

Składamy także gratulacje Zespołowi „Świętokrzyskie Diabliki”, który wytańczył  Srebrną Jodłę w kategorii „Zespoły folklorystyczne”!

 

czytano: 1722 razy

źródło: nowaslupia.pl

data dodania: 29 lipca 2015 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna
BIP Gmina Nowa Słupia zaprasza

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
ePUAP

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi Leader
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Projekt został zrealizowany w zakresie małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 dotyczącego operacji pn. Podniesienie atrakcyjności turystycznej
"Ziemi Świętego Krzyża poprzez realizację elementów kampanii promocyjnej Gminy Nowa Słupia".

osób online: 13
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Turystyka Nowa Słupia Milanowska Wólka Rudki Andrzej Gąsior Łysa Góra Stara Słupia Jeleniów Dębniak Dymarki Rekreacja Św. Krzyż Emeryk Góry Świętokrzyskie Kielce Baszowice
Gmina Nowa Słupia położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego i we wschodniej części ziemskiego powiatu kieleckiego. GMINA NOWA SŁUPIA to miejsce o niezwykle bogatej historii, tradycji, pełne malowniczych krajobrazów – prawdziwa Perła Krainy Świętokrzyskiej. Osadnictwo na tym terenie sięga II wieku p.n.e. i jest związane z rozwijającym się do VII wieku n.e. hutnictwem żelaza. Obecnie co roku od 1967 r. w sierpniu na imprezie plenerowej „Dymarki Świętokrzyskie” organizowane są eksperymentalne wytopy żelaza z rudy metodą stosowaną 2000 lat temu.

Bezpłatne powiadomienie SMS i SMS CLOUD dla mieszkańców Gminy Nowa Słupia już działa. ...

więcej