Gmina Gidle

Wójt Gminy Nowa Słupia  Andrzej Gąsior 

 Urząd Gminy w Nowej Słupi
ul. Rynek 15
26 – 006 Nowa Słupia
tel. 41 31 78 700
urzad@nowaslupia.plInformacja Turystyczna
ul. Świętokrzyska 53

tel. 41 31 78-327

 

więcej
Wirtualna mapa
poniedziałek 28 maja 2018 r., imieniny obchodzą: Augustyna, Inga
wersja dla słabowidzących English Deutsch Święty Krzyż

Strona główna » Aktualności » Wyróżnienie od Wojewody dla Kierownik GOPS

Wyróżnienie od Wojewody dla Kierownik GOPS

wielkość tekstu:A | A | A

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego obchodzonego 21 listopada, wojewoda Bożentyna Pałka-Koruba w dniu 19 listopada uhonorowała zasłużonych pracowników placówek pomocy społecznej z województwa świętokrzyskiego odznaczeniami państwowymi oraz okolicznościowymi statuetkami. Uroczystość odbyła się w sali kameralnej Filharmonii Świętokrzyskiej.

W śród wyróżnionych pracowników znaleźli się pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Słupi, którzy to wyróżnienie otrzymali między innymi za trud wkładany w pracę na rzecz najbardziej potrzebujących mieszkańców Gminy, zaangażowanie w pracę socjalną w środowisku, wykorzystywanie na szeroką skalę instrumentu pracy socjalnej – kontraktu socjalnego oraz kompleksowe podejście do osób i rodzin.

List gratulacyjny oraz okolicznościowa statuetkę z rąk Wojewody odebrała Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Anna Moruś – Mergalska.

- Pragnę przekazać słowa uznania wszystkim Pracownikom Socjalnym, za ich codzienny trud  i szczególny dar niesienia pomocy ludziom potrzebującym. Jestem przekonany, że to zaszczytne wyróżnienie utwierdza nas jeszcze mocniej w przekonaniu jak odpowiedzialną i ważną misję pełni Gmina w zaspokajaniu potrzeb socjalnych naszych mieszkańców – podsumował Andrzej Gąsior  wójt Gminy Nowa Słupia.

 

 

czytano: 2047 razy

źródło: nowaslupia.pl

data dodania: 23 listopada 2015 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna
BIP Gmina Nowa Słupia zaprasza

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
ePUAP

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi Leader
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Projekt został zrealizowany w zakresie małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 dotyczącego operacji pn. Podniesienie atrakcyjności turystycznej
"Ziemi Świętego Krzyża poprzez realizację elementów kampanii promocyjnej Gminy Nowa Słupia".

osób online: 12
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Rudki Św. Krzyż Dymarki Emeryk Góry Świętokrzyskie Baszowice Milanowska Wólka Stara Słupia Kielce Dębniak Rekreacja Łysa Góra Andrzej Gąsior Jeleniów Turystyka Nowa Słupia
Gmina Nowa Słupia położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego i we wschodniej części ziemskiego powiatu kieleckiego. GMINA NOWA SŁUPIA to miejsce o niezwykle bogatej historii, tradycji, pełne malowniczych krajobrazów – prawdziwa Perła Krainy Świętokrzyskiej. Osadnictwo na tym terenie sięga II wieku p.n.e. i jest związane z rozwijającym się do VII wieku n.e. hutnictwem żelaza. Obecnie co roku od 1967 r. w sierpniu na imprezie plenerowej „Dymarki Świętokrzyskie” organizowane są eksperymentalne wytopy żelaza z rudy metodą stosowaną 2000 lat temu.

Bezpłatne powiadomienie SMS i SMS CLOUD dla mieszkańców Gminy Nowa Słupia już działa. ...

więcej