Skróty klawiszowe:

Szkoła Podstawowa w Rudkach II zespołem w województwie

Strona główna » Aktualności » Szkoła Podstawowa w Rudkach II zespołem w województwie

wielkość tekstu: A | A | A

4 grudnia w Skarżysku Kamiennej został rozegrany Finał Wojewódzki III Festiwalu Mini Piłki Siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.
W turnieju finałowym wzięło udział 6 najlepszych drużyn dziewcząt i 6 zespołów chłopców z całego województwa, które wygrały zmagania w swoich grupach półfinałowych. Były to następujące drużyny: dziewczęta – Szkoła Podstawowa Nieświń, Szkoła Podstawowa Nr 5 Skarżysko Kam., Szkoła Podstawowa Nr 10 Ostrowiec Św., Szkoła Podstawowa Nr 2 Opatów, Szkoła Podstawowa Kluczewsko i Szkoła Podstawowa Zborów, chłopcy: Szkoła Podstawowa Niekłań, Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko kam., Szkoła Podstawowa Nr 2 Włoszczowa, Szkoła Podstawowa Chybice, Szkoła Podstawowa Nr 1 Busko Zdrój oraz Szkoła Podstawowa Rudki.

Po całym dniu rywalizacji nasza reprezentacja zajęła II miejsce ustępując w finale Prywatnej Szkole Podstawowej ze Skarżyska Kam. Ponadto wśród wyróżnionych indywidualnie zawodników znaleźli się Oskar Kosiarski i Maciej Sala. Puchary, medale i nagrody wręczali: Świętokrzyski Wicekurator Oświaty Grzegorz Bień i Wiceprezes Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego Dariusz Kos oraz Przewodniczący Komisji Sportu WSZS Wiesław Kepel.

Szkołę w Rudkach reprezentowali: Oskar Kosiarski, Dominik Baka, Maciej Sala, Michał Skrzyński, Kamil Mokrzański, Kacper Basa, Jakub Mergalski i Kacper Borowiec. Opiekunem i trenerem drużyny jest pan Sylwester Spelak.

czytano: 1498 razy

autor: nowaslupia.pl

data dodania: 2015-12-08 16:41:42