Gmina Gidle

Wójt Gminy Nowa Słupia  Andrzej Gąsior 

 Urząd Gminy w Nowej Słupi
ul. Rynek 15
26 – 006 Nowa Słupia
tel. 41 31 78 700
urzad@nowaslupia.plInformacja Turystyczna
ul. Świętokrzyska 53

tel. 41 31 78-327

 

więcej
Wirtualna mapa

Strona główna » Aktualności » Grali w tenisa stołowego.

Grali w tenisa stołowego.

wielkość tekstu:A | A | A

W dniu 29.05.2016 r. na Świetlicy Środowiskowej w Nowej Słupi przy ul. Kieleckiej miał miejsce I Turniej w Tenisie Stołowym o Puchar Stowarzyszenia Zdrowy Człowiek „EMERYK” zorganizowany z okazji Dnia Dziecka.

Do zawodów zgłosiło się dziewięciu zawodników: CEGLARSKI Damian, CZAJA Arkadiusz, KARBOWNICZEK Michał, KOŃCZAK Kacper, ŁUSZCZYNA Marcin, PIETRZYK Kamil, MALEC Kacper, ŚWIETLIK Remigiusz oraz WOJCIECHOWSKI Bartłomiej.

Zawody rozegrano w dwóch fazach. W pierwszej fazie pucharowej wyłoniono pięciu zawodników którzy zagrali następnie mecze każdy z każdym. Po emocjonujących meczach stojących na najwyższym poziomie i zagrywkach których nie powstydziłby się uznawany za zawodnika wszechczasów Szwed Jan-Ove Waldner, zwycięzca mógł być tylko jeden. Został nim WOJCIECHOWSKI Bartłomiej który wygrał wszystkie cztery mecze grupowe. Drugie miejsce z trzema zwycięstwami zajął CZAJA Arkadiusz, a trzecie z dwoma zwycięstwami ŁUSZCZYNA Marcin.

Wszystkim należą się wielkie brawa przegranych nie było, niektórzy mieli słabszy dzień. Zwycięzcy otrzymali puchary, a każdy z uczestników pamiątkowy medal i dyplom. Była też nagroda dla najmłodszego zawodnika turnieju którym okazał się KARBOWNICZEK Michał. Zawody obserwował i dopingował zawodników Zastępca Wójta Gminy Nowa Słupia pan Włodzimierz ZARĘBA, na zakończenie pogratulował wszystkim i wręczył puchary i medale.

Sędziami zawodów byli Jan SEPIOŁO i Mariusz DĄBEK.

czytano: 822 razy

źródło: nowaslupia.pl

data dodania: 30 maja 2016 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna
BIP Gmina Nowa Słupia zaprasza

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
ePUAP

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi Leader
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Projekt został zrealizowany w zakresie małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 dotyczącego operacji pn. Podniesienie atrakcyjności turystycznej
"Ziemi Świętego Krzyża poprzez realizację elementów kampanii promocyjnej Gminy Nowa Słupia".

osób online: 4
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Kielce Rekreacja Turystyka Milanowska Wólka Baszowice Dębniak Góry Świętokrzyskie Stara Słupia Dymarki Jeleniów Andrzej Gąsior Nowa Słupia Rudki Łysa Góra Św. Krzyż Emeryk
Gmina Nowa Słupia położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego i we wschodniej części ziemskiego powiatu kieleckiego. GMINA NOWA SŁUPIA to miejsce o niezwykle bogatej historii, tradycji, pełne malowniczych krajobrazów – prawdziwa Perła Krainy Świętokrzyskiej. Osadnictwo na tym terenie sięga II wieku p.n.e. i jest związane z rozwijającym się do VII wieku n.e. hutnictwem żelaza. Obecnie co roku od 1967 r. w sierpniu na imprezie plenerowej „Dymarki Świętokrzyskie” organizowane są eksperymentalne wytopy żelaza z rudy metodą stosowaną 2000 lat temu.

Bezpłatne powiadomienie SMS i SMS CLOUD dla mieszkańców Gminy Nowa Słupia już działa. ...

więcej