Gmina Gidle

Wójt Gminy Nowa Słupia  Andrzej Gąsior 

 Urząd Gminy w Nowej Słupi
ul. Rynek 15
26 – 006 Nowa Słupia
tel. 41 31 78 700
urzad@nowaslupia.plInformacja Turystyczna
ul. Świętokrzyska 53

tel. 41 31 78-327

 

więcej
Wirtualna mapa
niedziela 24 czerwca 2018 r., imieniny obchodzą: Danuta, Jan
wersja dla słabowidzących English Deutsch Święty Krzyż

Strona główna » Aktualności » Grali w "halówkę".

Grali w "halówkę".

wielkość tekstu:A | A | A

Dzieci i młodzież z terenu gminy Nowa Słupia nie mogą narzekać na brak atrakcji podczas tegorocznych ferii zimowych, albowiem instytucje kulturalne, działające w naszej gminie zadbały o to , by ciekawych imprez nie zabrakło. Organizatorzy zimowego wypoczynku zadbali, by młodzi ludzie mogli się świetnie bawić, a także spędzać czas aktywnie, w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji.

Taka też rola przyświecała organizatorom III Otwartego Turnieju Piłki Halowej Drużyn Amatorskich, który odbył się 4 lutego w hali sportowej przy Zespole Szkół w Nowej Słupi.

Turniej ten został zorganizowany przez Centrum Dziedzictwa Gór Świętokrzyskich, we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Stowarzyszeniem Zdrowy Człowiek Emeryk. Przy organizacji sobotniego turnieju pomogło również Stowarzyszenie PRO SPORT RUDKI.

W turnieju piłki halowej wzięło udział 11 drużyn z terenu  Nowej Słupi i sąsiednich gmin.

Ostatecznie rywalizację wygrała drużyna reprezentująca gminę Górno o wdzięcznej nazwie LOVERBOY TEAM.

Druga lokatę w turnieju zajęli reprezentanci Nowej Słupi, piłkarze z Cząstkowa, zaś trzecie miejsce na podium przypadło w udziale zespołowi z gminy Górno- DOBRE CHŁOPAKI. Królem strzelców sobotniego turnieju z wynikiem nie bagatela 7 bramek został piłkarz zwycięskiego zespołu LOVERBOY TEAM – Patryk Jaworski. 

Organizatorzy sobotniej imprezy dziękują wszystkim zawodnikom przybyłym na turniej za wspólną   zabawę, a instytucjom, które w jakikolwiek sposób pomogły w organizacji sobotnich rozgrywek za okazaną pomoc, jednocześnie zapewniają, iż w najbliższym czasie są planowane kolejne imprezy sportowe. Możemy być więc pewni ,że podczas tegorocznych ferii zimowych na terenie gminy Nowa Słupia z pewnością zjawisko nudy nam nie grozi.

 

czytano: 796 razy

źródło: nowaslupia.pl

data dodania: 09 lutego 2017 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna
BIP Gmina Nowa Słupia zaprasza

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
ePUAP

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi Leader
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Projekt został zrealizowany w zakresie małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 dotyczącego operacji pn. Podniesienie atrakcyjności turystycznej
"Ziemi Świętego Krzyża poprzez realizację elementów kampanii promocyjnej Gminy Nowa Słupia".

osób online: 7
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Rekreacja Rudki Dębniak Emeryk Łysa Góra Baszowice Św. Krzyż Góry Świętokrzyskie Jeleniów Dymarki Nowa Słupia Kielce Turystyka Milanowska Wólka Stara Słupia Andrzej Gąsior
Gmina Nowa Słupia położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego i we wschodniej części ziemskiego powiatu kieleckiego. GMINA NOWA SŁUPIA to miejsce o niezwykle bogatej historii, tradycji, pełne malowniczych krajobrazów – prawdziwa Perła Krainy Świętokrzyskiej. Osadnictwo na tym terenie sięga II wieku p.n.e. i jest związane z rozwijającym się do VII wieku n.e. hutnictwem żelaza. Obecnie co roku od 1967 r. w sierpniu na imprezie plenerowej „Dymarki Świętokrzyskie” organizowane są eksperymentalne wytopy żelaza z rudy metodą stosowaną 2000 lat temu.

Bezpłatne powiadomienie SMS i SMS CLOUD dla mieszkańców Gminy Nowa Słupia już działa. ...

więcej