Gmina Gidle

Wójt Gminy Nowa Słupia  Andrzej Gąsior 

 Urząd Gminy w Nowej Słupi
ul. Rynek 15
26 – 006 Nowa Słupia
tel. 41 31 78 700
urzad@nowaslupia.plInformacja Turystyczna
ul. Świętokrzyska 53

tel. 41 31 78-327

 

więcej
Wirtualna mapa

Strona główna » Aktualności » Wspaniały bal dla dzieci

Wspaniały bal dla dzieci

wielkość tekstu:A | A | A

W dniu 18 lutego w Domu Kultury w Rudkach miał miejsce Wielki Karnawałowy Bal zorganizowany wspólnie przez Koło Gospodyń Wiejskich ze Starej Słupi, Centrum Dziedzictwa Gór Świętokrzyskich i Stowarzyszenie Aktywni i Zdrowi „NOVUM” przy wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Na balu od godz. 16.00 do godz. 19.00 bawiło się ponad 80 (osiemdziesięcioro) dzieci!!! Dopełnieniem atmosfery w jakim odbywał się bal były malownicze stroje w których zaprezentowały się dzieci, a także rodzice. Atrakcją dla wszystkich były gry i zabawy prowadzone przez panie z grupy „Animacje Bajkowa Kraina” z Kielc oraz przez niezastąpioną i wyjątkową Agatę SAŁATĘ. Na balu nie zabrakło słodkiego poczęstunku i napojów. Tańcom i zabawom nie było końca. Uśmiechy na wymalowanych twarzach świadczyły że bal można uznać za udany.

Na balu zbierano również pieniądze dla państwa Karczów których dom w ubiegłym roku ucierpiał w pożarze. Wszystkim którzy wsparli tą szlachetną inicjatywę serdecznie dziękujemy.

Na bal przybyli Wójt Gminy Nowa Słupia Andrzej GĄSIOR, Danuta ŻEBROWSKA Przewodnicząca GKRPA, radni Rudek Grażyna WOJTACHNIA oraz Łukasz NOWAK, sołtys Rudek Grzegorz MARCZEWSKI.

Zorganizowanie tak dużej imprezy nie byłoby możliwe również bez wsparcia osób życzliwych. Dziękujemy serdecznie pani Edycie PALUCH właścicielce salonu „Atelier Urody” w Nowej Słupi oraz panu Jarosławowi BINKOWSKIEMU właścicielowi piekarni „Złoty Kłos” w Rudkach.

Serdecznie zapraszamy na kolejne bale imprezy i przedsięwzięcia organizowane przez KGW ze Starej Słupi, CDGŚ oraz Stowarzyszenie „NOVUM”.

czytano: 735 razy

źródło: nowaslupia.pl

data dodania: 20 lutego 2017 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna
BIP Gmina Nowa Słupia zaprasza

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
ePUAP

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi Leader
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Projekt został zrealizowany w zakresie małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 dotyczącego operacji pn. Podniesienie atrakcyjności turystycznej
"Ziemi Świętego Krzyża poprzez realizację elementów kampanii promocyjnej Gminy Nowa Słupia".

osób online: 2
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Turystyka Kielce Stara Słupia Rekreacja Andrzej Gąsior Góry Świętokrzyskie Milanowska Wólka Dymarki Rudki Nowa Słupia Emeryk Dębniak Baszowice Jeleniów Św. Krzyż Łysa Góra
Gmina Nowa Słupia położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego i we wschodniej części ziemskiego powiatu kieleckiego. GMINA NOWA SŁUPIA to miejsce o niezwykle bogatej historii, tradycji, pełne malowniczych krajobrazów – prawdziwa Perła Krainy Świętokrzyskiej. Osadnictwo na tym terenie sięga II wieku p.n.e. i jest związane z rozwijającym się do VII wieku n.e. hutnictwem żelaza. Obecnie co roku od 1967 r. w sierpniu na imprezie plenerowej „Dymarki Świętokrzyskie” organizowane są eksperymentalne wytopy żelaza z rudy metodą stosowaną 2000 lat temu.

Bezpłatne powiadomienie SMS i SMS CLOUD dla mieszkańców Gminy Nowa Słupia już działa. ...

więcej