Gmina Gidle

Wójt Gminy Nowa Słupia  Andrzej Gąsior 

 Urząd Gminy w Nowej Słupi
ul. Rynek 15
26 – 006 Nowa Słupia
tel. 41 31 78 700
urzad@nowaslupia.plInformacja Turystyczna
ul. Świętokrzyska 53

tel. 41 31 78-327

 

więcej
Wirtualna mapa
poniedziałek 28 maja 2018 r., imieniny obchodzą: Augustyna, Inga
wersja dla słabowidzących English Deutsch Święty Krzyż

Strona główna » Aktualności » PROTOKÓŁ Z PRZEPROWADZONYCH KONSULTACJI

PROTOKÓŁ Z PRZEPROWADZONYCH KONSULTACJI

wielkość tekstu:A | A | A

PROTOKÓŁ Z PRZEPROWADZONYCH W OKRESIE

OD 04.10.2017 DO 17.10.2017 R. KONSULTACJI

w sprawie przyjęcia rocznego programu współpracy Gminy Nowa Słupia
z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018

Przedmiotem konsultacji był projekt rocznego Programu współpracy Gminy Nowa Słupia z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2018.

Konsultacje przeprowadzone były w terminie: od 04 października 2017r. do
17 października 2017r.,
przy czym były to już drugie konsultacje projektu rocznego Programu współpracy Gminy Nowa Słupia z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2018. Poprzednie konsultacje odbyły się od 21 września 2017r. do 02 października 2017r., co zostało stwierdzone protokołem z przeprowadzonych konsultacji z dnia 04 października 2017r. Z uwagi na konieczność wprowadzenia zmian do uprzednio konsultowanego projektu, obejmujących Rozdział 1 §1 jak również Rozdział 6, §14 pkt. 10-11, zdecydowano o ponownej konsultacji uaktualnionej wersji projektu.

Formą przeprowadzenia konsultacji było zamieszczenie Zarządzenia Nr 103/2017 Wójta Gminy Nowa Słupia z dnia 4 października 2017r. o podejmowanych konsultacjach wraz z Projektem programu współpracy Gminy Nowa Słupia z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2018 na stronie internetowej Gminy w Biuletynie Informacji Publicznej jak również na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w celu wyrażenia i poznania opinii w sprawie będącej przedmiotem konsultacji.

Opinie (uwagi, sugestie) wyrażone przez organizacje pozarządowe oraz podmioty o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego  i o wolontariacie ( Dz. U. z 2016r. poz. 1817 z późn. zm.) należało zgłaszać w formie pisemnej wg udostępnionego wzoru formularza, który stanowił Załącznik Nr 1 do w/w zarządzenia.

W wyznaczonym terminie konsultacji nie została zgłoszona żadna opinia dotycząca konsultowanego projektu rocznego Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego
 i o wolontariacie na rok 2018.

czytano: 343 razy

źródło: nowaslupia.pl

data dodania: 18 października 2017 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna
BIP Gmina Nowa Słupia zaprasza

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
ePUAP

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi Leader
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Projekt został zrealizowany w zakresie małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 dotyczącego operacji pn. Podniesienie atrakcyjności turystycznej
"Ziemi Świętego Krzyża poprzez realizację elementów kampanii promocyjnej Gminy Nowa Słupia".

osób online: 7
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Emeryk Baszowice Jeleniów Milanowska Wólka Św. Krzyż Nowa Słupia Turystyka Andrzej Gąsior Rudki Łysa Góra Kielce Rekreacja Dębniak Dymarki Góry Świętokrzyskie Stara Słupia
Gmina Nowa Słupia położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego i we wschodniej części ziemskiego powiatu kieleckiego. GMINA NOWA SŁUPIA to miejsce o niezwykle bogatej historii, tradycji, pełne malowniczych krajobrazów – prawdziwa Perła Krainy Świętokrzyskiej. Osadnictwo na tym terenie sięga II wieku p.n.e. i jest związane z rozwijającym się do VII wieku n.e. hutnictwem żelaza. Obecnie co roku od 1967 r. w sierpniu na imprezie plenerowej „Dymarki Świętokrzyskie” organizowane są eksperymentalne wytopy żelaza z rudy metodą stosowaną 2000 lat temu.

Bezpłatne powiadomienie SMS i SMS CLOUD dla mieszkańców Gminy Nowa Słupia już działa. ...

więcej