Gmina Gidle

Wójt Gminy Nowa Słupia  Andrzej Gąsior 

 Urząd Gminy w Nowej Słupi
ul. Rynek 15
26 – 006 Nowa Słupia
tel. 41 31 78 700
urzad@nowaslupia.plInformacja Turystyczna
ul. Świętokrzyska 53

tel. 41 31 78-327

 

więcej
Wirtualna mapa
niedziela 24 czerwca 2018 r., imieniny obchodzą: Danuta, Jan
wersja dla słabowidzących English Deutsch Święty Krzyż

Strona główna » Aktualności » Nasi siatkarze udanie zainaugurowali we własnej ...

Nasi siatkarze udanie zainaugurowali we własnej hali

wielkość tekstu:A | A | A

W ubiegły wtorek 5 grudnia odbył się pierwszy mecz naszej drużyny na własnej hali sportowej w Nowej Słupi. Emeryk mierzył się z drużyną Focus Kielce, która w rozgrywkach bierze udział już od wielu lat.

Początek meczu w wykonaniu naszej drużyny nie wyszedł najlepiej, co mogło wynikać z delikatnego stresu. W miarę przebiegu pierwszego seta czuliśmy coraz większą pewność siebie oraz niesieni niesamowitym dopingiem licznie zgromadzonej publiczności doprowadzili do wyrównania i w końcówce dzięki pewnej zagrywce i kończących atakach w wykonaniu naszego atakującego – Adriana Sitka wygraliśmy pierwszy set.

Drugi oraz trzeci set przebiegał już nieco spokojniej i w każdym z setów to nasza drużyna była lepsza pewnie zwyciężając w każdym z nich. 

WIECZÓR PEŁEN ATRAKCJI

Przed rozpoczęciem meczu nastąpiło uroczyste wręczenie nagrody dla zwycięscy konkursu na imię dla naszej maskotki. Najlepszym imieniem okazała się propozycja „Eryk”, którą zaproponowała Pani Agnieszka Gębura, dla zwycięscy została przewidziana nagroda w postaci pluszowego mini odpowiednika naszej maskotki, którą wręczył Prezes Stowarzyszenia Sławomir Świetlik.

Kolejna atrakcją wieczoru był występ przygotowany przez grupę taneczną ze Starej Słupi Pink Dance. Dziewczynki zaprezentowały swój układ zgromadzonej publiczności, od której otrzymały owacje na stojąco.

Dla najmłodszych kibiców Stowarzyszenie Zdrowy Człowiek EMERYK  przygotowało słodki poczęstunek aby nasi milusińscy mieli siłę do gorącego i aktywnego kibicowania.

NOWI SPONSORZY

Bardzo miło nam poinformować, iż do grona naszych sponsorów dołączyły firmy „Uzdrowisko Busko Zdrój” oraz „Buskowianka – Zdrój”, którzy przekazali drużynie 684 szt wody mineralnej "Buskowianka -Zdrój", za co chcieliśmy serdecznie podziękować. Woda na pewno posłuży nam podczas meczy, treningów oraz organizowanych eventów. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy !!!

WISIENKA NA TORCIE

Niezmiernie miłą niespodziankę dla drużyny przygotował jednak Wójt Gminy Nowa Słupia Andrzej Gąsior, który przekazał całej drużynie komplet dresów sportowych.  W ramach podziękowania z rąk kapitana drużyny, Wójt Gminy otrzymał serdeczne podziękowania oraz mini wersję naszej maskotki Jelonka Eryka. Jesteśmy przekonani, że drużyna będzie godnie reprezentować gminę i odnosić same sukcesy.

MECZ W LICZBACH

Pojedynek zakończył się zwycięstwem Naszej drużyny 3:0 (25:20, 25:17, 25:19). Podczas meczu każdy zawodnik miał szanse zaprezentowania się i dołożenia cegiełki do zwycięstwa.

Jeszcze raz chcieliśmy podziękować naszym wspaniałym kibicom za liczne przybycie na mecz, bardzo cieszy nas to, że mimo, iż dopiero zaczynamy swoją przygodę z ligą świętokrzyskiej siatkówki tak gorąco nas wspieracie.  Wtorkowy mecz zgromadził na trybunach ponad 100 kibiców jest to niewątpliwie rekord na skalę całej 4 ligi.

MVP meczu jednogłośnie został wybrany Adrian Sitek, który popisywał się pięknymi atakami i bardzo wysoką skutecznością.

                            EMERYK
                    SK NOWA SŁUPIA

 

czytano: 713 razy

źródło: nowaslupia.pl

data dodania: 08 grudnia 2017 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna
BIP Gmina Nowa Słupia zaprasza

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
ePUAP

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi Leader
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Projekt został zrealizowany w zakresie małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 dotyczącego operacji pn. Podniesienie atrakcyjności turystycznej
"Ziemi Świętego Krzyża poprzez realizację elementów kampanii promocyjnej Gminy Nowa Słupia".

osób online: 4
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Turystyka Jeleniów Emeryk Kielce Góry Świętokrzyskie Baszowice Rudki Łysa Góra Stara Słupia Św. Krzyż Dymarki Rekreacja Andrzej Gąsior Dębniak Milanowska Wólka Nowa Słupia
Gmina Nowa Słupia położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego i we wschodniej części ziemskiego powiatu kieleckiego. GMINA NOWA SŁUPIA to miejsce o niezwykle bogatej historii, tradycji, pełne malowniczych krajobrazów – prawdziwa Perła Krainy Świętokrzyskiej. Osadnictwo na tym terenie sięga II wieku p.n.e. i jest związane z rozwijającym się do VII wieku n.e. hutnictwem żelaza. Obecnie co roku od 1967 r. w sierpniu na imprezie plenerowej „Dymarki Świętokrzyskie” organizowane są eksperymentalne wytopy żelaza z rudy metodą stosowaną 2000 lat temu.

Bezpłatne powiadomienie SMS i SMS CLOUD dla mieszkańców Gminy Nowa Słupia już działa. ...

więcej