Skróty klawiszowe:

Skróty klawiszowe:

EnglishPolishUkrainian

Wersja dla słabowidzących

Wersja dla niepełnosprawnych

Nasi siatkarze udanie zainaugurowali we własnej hali

Strona główna » Aktualności » Nasi siatkarze udanie zainaugurowali we własnej hali

wielkość tekstu: A | A | A

W ubiegły wtorek 5 grudnia odbył się pierwszy mecz naszej drużyny na własnej hali sportowej w Nowej Słupi. Emeryk mierzył się z drużyną Focus Kielce, która w rozgrywkach bierze udział już od wielu lat.

Początek meczu w wykonaniu naszej drużyny nie wyszedł najlepiej, co mogło wynikać z delikatnego stresu. W miarę przebiegu pierwszego seta czuliśmy coraz większą pewność siebie oraz niesieni niesamowitym dopingiem licznie zgromadzonej publiczności doprowadzili do wyrównania i w końcówce dzięki pewnej zagrywce i kończących atakach w wykonaniu naszego atakującego – Adriana Sitka wygraliśmy pierwszy set.

Drugi oraz trzeci set przebiegał już nieco spokojniej i w każdym z setów to nasza drużyna była lepsza pewnie zwyciężając w każdym z nich. 

WIECZÓR PEŁEN ATRAKCJI

Przed rozpoczęciem meczu nastąpiło uroczyste wręczenie nagrody dla zwycięscy konkursu na imię dla naszej maskotki. Najlepszym imieniem okazała się propozycja „Eryk”, którą zaproponowała Pani Agnieszka Gębura, dla zwycięscy została przewidziana nagroda w postaci pluszowego mini odpowiednika naszej maskotki, którą wręczył Prezes Stowarzyszenia Sławomir Świetlik.

Kolejna atrakcją wieczoru był występ przygotowany przez grupę taneczną ze Starej Słupi Pink Dance. Dziewczynki zaprezentowały swój układ zgromadzonej publiczności, od której otrzymały owacje na stojąco.

Dla najmłodszych kibiców Stowarzyszenie Zdrowy Człowiek EMERYK  przygotowało słodki poczęstunek aby nasi milusińscy mieli siłę do gorącego i aktywnego kibicowania.

NOWI SPONSORZY

Bardzo miło nam poinformować, iż do grona naszych sponsorów dołączyły firmy „Uzdrowisko Busko Zdrój” oraz „Buskowianka – Zdrój”, którzy przekazali drużynie 684 szt wody mineralnej "Buskowianka -Zdrój", za co chcieliśmy serdecznie podziękować. Woda na pewno posłuży nam podczas meczy, treningów oraz organizowanych eventów. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy !!!

WISIENKA NA TORCIE

Niezmiernie miłą niespodziankę dla drużyny przygotował jednak Wójt Gminy Nowa Słupia Andrzej Gąsior, który przekazał całej drużynie komplet dresów sportowych.  W ramach podziękowania z rąk kapitana drużyny, Wójt Gminy otrzymał serdeczne podziękowania oraz mini wersję naszej maskotki Jelonka Eryka. Jesteśmy przekonani, że drużyna będzie godnie reprezentować gminę i odnosić same sukcesy.

MECZ W LICZBACH

Pojedynek zakończył się zwycięstwem Naszej drużyny 3:0 (25:20, 25:17, 25:19). Podczas meczu każdy zawodnik miał szanse zaprezentowania się i dołożenia cegiełki do zwycięstwa.

Jeszcze raz chcieliśmy podziękować naszym wspaniałym kibicom za liczne przybycie na mecz, bardzo cieszy nas to, że mimo, iż dopiero zaczynamy swoją przygodę z ligą świętokrzyskiej siatkówki tak gorąco nas wspieracie.  Wtorkowy mecz zgromadził na trybunach ponad 100 kibiców jest to niewątpliwie rekord na skalę całej 4 ligi.

MVP meczu jednogłośnie został wybrany Adrian Sitek, który popisywał się pięknymi atakami i bardzo wysoką skutecznością.

                            EMERYK
                    SK NOWA SŁUPIA

 

czytano: 1354 razy

autor: nowaslupia.pl

data dodania: 2017-12-08 12:10:27

Walory Gminy
  • Wielokulturowość Regionu
  • Dziedzictwo Historyczne
  • Malownicze Krajobrazy
  • Bogactwo Przyrody
  • Strefy Aktywności Turystycznej
  • Dobry Węzeł Komunikacyjny
  • Czyste powietrze
  • Gościnność Mieszkańców
0
Liczba sołectw
0
km2
Powierzchnia Gminy
0
Liczba ludności
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna

Przewiń stronę do początku"