Gmina Gidle

Wójt Gminy Nowa Słupia  Andrzej Gąsior 

 Urząd Gminy w Nowej Słupi
ul. Rynek 15
26 – 006 Nowa Słupia
tel. 41 31 78 700
urzad@nowaslupia.plInformacja Turystyczna
ul. Świętokrzyska 53

tel. 41 31 78-327

 

więcej
Wirtualna mapa
niedziela 24 czerwca 2018 r., imieniny obchodzą: Danuta, Jan
wersja dla słabowidzących English Deutsch Święty Krzyż

Strona główna » Aktualności » Szkolenie z zakresu przedsiębiorczości

Szkolenie z zakresu przedsiębiorczości

wielkość tekstu:A | A | A

STOWARZYSZENIE SPORTOWE "AKTYWNI" oraz STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI ŚWIETOKRZYSKIEJ zaprasza do współpracy oraz udziału w realizacji zadania pod nazwą: „Szkolenia służące kształtowaniu postaw przedsiębiorczych i innowacyjnych wśród mieszkańców LSR”, którego głównym celem jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych oraz innowacyjnych wśród mieszkańców gmin należących do LGD STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI ŚWIETOKRZYSKIEJ (Gminy: Baćkowice, Brody, Iwaniska , Łagów, Nowa Słupia, Pawłów, Waśniów). 

            Zadanie dotyczyło będzie cyklu szkoleń informacyjno-praktycznych skierowanych do osób z terenu LSR planujących założyć działalność gospodarczą, przy czym pierwszeństwo przy wyborze będą miały osoby z grup defaworyzowanych. Będą to 2 dwudniowe szkolenia z zakresu innowacyjności, korzyści płynących z założenia działalności gospodarczej oraz warsztaty praktyczne dotyczące zasad pozyskiwania środków finansowych. Planowane działanie skierowane będzie do 35 osób w pierwszym terminie oraz 35 osób w drugim terminie, co daje łączną liczbę 70 osób. Celem szkoleń jest przekazanie uczestnikom wiedzy teoretycznej i praktycznej, niezbędnej do samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej, analizy rynku i własnego potencjału, w warunkach konkurencji rynkowej. Ponadto szkolenie wykształci umiejętności praktyczne związane z rejestrowaniem i prowadzeniem działalności oraz sposobem rozliczania dotacji.

Szczegóły i karta uczestnictwa w załączeniu poniżej.

czytano: 294 razy

źródło: nowaslupia.pl

data dodania: 09 stycznia 2018 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna
BIP Gmina Nowa Słupia zaprasza

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
ePUAP

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi Leader
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Projekt został zrealizowany w zakresie małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 dotyczącego operacji pn. Podniesienie atrakcyjności turystycznej
"Ziemi Świętego Krzyża poprzez realizację elementów kampanii promocyjnej Gminy Nowa Słupia".

osób online: 6
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Baszowice Turystyka Św. Krzyż Góry Świętokrzyskie Rudki Milanowska Wólka Andrzej Gąsior Łysa Góra Emeryk Stara Słupia Dymarki Rekreacja Kielce Dębniak Jeleniów Nowa Słupia
Gmina Nowa Słupia położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego i we wschodniej części ziemskiego powiatu kieleckiego. GMINA NOWA SŁUPIA to miejsce o niezwykle bogatej historii, tradycji, pełne malowniczych krajobrazów – prawdziwa Perła Krainy Świętokrzyskiej. Osadnictwo na tym terenie sięga II wieku p.n.e. i jest związane z rozwijającym się do VII wieku n.e. hutnictwem żelaza. Obecnie co roku od 1967 r. w sierpniu na imprezie plenerowej „Dymarki Świętokrzyskie” organizowane są eksperymentalne wytopy żelaza z rudy metodą stosowaną 2000 lat temu.

Bezpłatne powiadomienie SMS i SMS CLOUD dla mieszkańców Gminy Nowa Słupia już działa. ...

więcej