Gmina Gidle

Wójt Gminy Nowa Słupia  Andrzej Gąsior 

 Urząd Gminy w Nowej Słupi
ul. Rynek 15
26 – 006 Nowa Słupia
tel. 41 31 78 700
urzad@nowaslupia.plInformacja Turystyczna
ul. Świętokrzyska 53

tel. 41 31 78-327

 

więcej
Wirtualna mapa
sobota 21 lipca 2018 r., imieniny obchodzą: Daniel, Wawrzyniec
wersja dla słabowidzących English Deutsch Święty Krzyż

Strona główna » Aktualności » Lewiatan Cup dla przedszkolaków

Lewiatan Cup dla przedszkolaków

wielkość tekstu:A | A | A


Przedszkolaki z Nowej Słupi oraz z Jeziorka uczestniczyły w Festiwalu Piłkarskim dla Przedszkolaków, który odbył się na pięknej hali sportowej w Chęcinach.
W turnieju wzięło udział ponad 120 młodych adeptów piłki nożnej z następujących miejscowości:  Pawłowa, Chybic, Wzdołu Rządowego, Miedzianej Góry, Cedzyny, Sukówowa, Nagłowic, Zaborowic, Rzepin, Bodzentyna, Radoszyc i Wąchocka. Turniej został podzielony na trzy części. W pierwszej były zajęcia z trenerami, w drugiej - zajęcia dzieci z rodzicami, a w trzeciej były wspólne gry i zabawy. Dzieci po raz pierwszy uczestniczyły też w profesjonalnej sesji zdjęciowej z udziałem Kamila Kuzery, byłego zawodnika Korony Kielce oraz Dawida Krzyżowskiego, mistrza świat w football freestyler.

 

Opiekunem przedszkolaków jest trener Radosław Wójcik, który prowadzi zajęcia piłkarskie w ramach Akademii Korona Soccer Schools w Nowej Słupi oraz Jeziorku.

Chcesz dołączyć do zajęć i bawić się wspólnie z nami: Zadzwoń: 507 062 467 

Więcej na www.akademiakorona.pl.

 

Link do Filmiku z festiwalu:
https://www.youtube.com/watch?v=xdQ8ZM-AV54&t=7s

Specjalny poczęstunek dla dzieci został przygotowany przez Piekarnię Białogon. Dzieci otrzymały też pamiątkowe medale, dyplomy oraz upominki przygotowane przez Urząd Miasta i Gminy Chęciny oraz Starostwo Powiatowe w Kielcach. A otrzymali je z rąk gości - burmistrza Miasta i Gminy Chęciny Roberta Jaworskiego, Jacka Kowalczyka, dyrektora Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Renaty Janusz, dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach oraz Elżbiety Dudek ze Starostwa Powiatowego w Kielcach. Był to pierwszy festiwal piłkarski dla przedszkolaków.

Następny odbędzie się podczas jednej z największej imprez dla dzieci w województwie Wielki Festiwal Lewiatan Cup 23.czerwca 2018 roku w Strawczynku. Głównym sponsorem turnieju była firma Lewiatan Kielce, a sponsorem poczęstunku - Piekarnia Białogon.

 

czytano: 448 razy

źródło: nowaslupia.pl

data dodania: 20 marca 2018 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna
BIP Gmina Nowa Słupia zaprasza

W tej chwili nie ma żadnych ankiet w serwisie.

archiwum ankiet
ePUAP

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi Leader
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Projekt został zrealizowany w zakresie małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego
Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 dotyczącego operacji pn. Podniesienie atrakcyjności turystycznej
"Ziemi Świętego Krzyża poprzez realizację elementów kampanii promocyjnej Gminy Nowa Słupia".

osób online: 6
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Dymarki Rekreacja Św. Krzyż Turystyka Łysa Góra Emeryk Jeleniów Andrzej Gąsior Dębniak Rudki Milanowska Wólka Kielce Góry Świętokrzyskie Nowa Słupia Baszowice Stara Słupia
Gmina Nowa Słupia położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego i we wschodniej części ziemskiego powiatu kieleckiego. GMINA NOWA SŁUPIA to miejsce o niezwykle bogatej historii, tradycji, pełne malowniczych krajobrazów – prawdziwa Perła Krainy Świętokrzyskiej. Osadnictwo na tym terenie sięga II wieku p.n.e. i jest związane z rozwijającym się do VII wieku n.e. hutnictwem żelaza. Obecnie co roku od 1967 r. w sierpniu na imprezie plenerowej „Dymarki Świętokrzyskie” organizowane są eksperymentalne wytopy żelaza z rudy metodą stosowaną 2000 lat temu.

Bezpłatne powiadomienie SMS i SMS CLOUD dla mieszkańców Gminy Nowa Słupia już działa. ...

więcej