Skróty klawiszowe:

Udany debiut drużyny siatkarskiej. Podsumowanie sezonu.

Strona główna » Aktualności » Udany debiut drużyny siatkarskiej. Podsumowanie sezonu.

wielkość tekstu: A | A | A

Drużyna Emeryk SK Nowa Słupia, która zadebiutowała w rozgrywkach IV Ligi Piłki Siatkowej Świętokrzyskiej bardzo udanie zakończyła sezon zajmując wysokie 3 miejsce.

Jak podkreślał kapitan popularnego Emeryka celem na ten sezon było jak najlepsze zaprezentowanie się w rozgrywkach oraz zdobycie cennego doświadczenia, które zaprocentuje w przyszłym sezonie ligowym. - Nasza drużyna składa się z wielu młodych, utalentowanych oraz ambitnych zawodników, którzy potrzebują jeszcze trochę ogrania oraz doświadczenia – podkreśla kapitan Daniel Binkowski. Jak zaznaczył w dalszej rozmowie, plan na przyszły sezon jest jeden-  awans do 3 ligi.

Warto podkreślić, że nasza drużyna w fazie grupowej zajęła pewne drugie miejsce awansując do najlepszej czwórki. Tam w pierwszym meczu uległa doświadczonej drużynie z Masłowa. W swoim meczu o trzecie miejsce zmierzyła się z drużyną POLANICA Sparta Zagnańsk gdzie w pięknym stylu wygrała 2:1 pojedynek do dwóch zwycięstw. 

- Mecz z Masłowem nauczył nas pokory oraz pokazał nam, że jeszcze musimy się wiele nauczyć aby móc rywalizować z najlepszymi w Województwie. Mimo porażki wiedzieliśmy, że w meczu o trzecie miejsce musimy dać z siebie wszystko co szczególnie było widać w drugim spotkaniu gdzie przegrywając 0:2 wygraliśmy 3:2 walcząc do końca i wierząc w zwycięstwo – podkreślili zawodnicy.

- Bardzo cieszymy się z trzeciego miejsca. Jest to duży sukces jak na pierwszy sezon. Chcielibyśmy podziękować naszym kibicom, którzy co mecz licznie przychodzili nam kibicować. Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie również będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie. Na żadnej innej hali publiczność nie gromadziła się tak licznie jak w Nowej Słupi co sprawiało, że dzięki Wam zawsze panowała wspaniała atmosfera – poinformował nas kapitan Daniel Binkowski.


Drużyna dziękuje:

Stowarzyszeniu Zdrowy Człowiek EMERYK,

Wójtowi Gminy Andrzejowi Gąsiorowi,

Uzdrowisku Busko-Zdrój S.A,

Markiewicz Project – Bartosz Markiewicz

oraz wszystkim sponsorom którzy wspierali drużynę, a bez których nie udałoby się tego wszystkiego osiągnąć.

Wielkie podziękowania należą się również dla zespołu tanecznego

„Pink Dance” ze Starej Słupi.

 

 

czytano: 641 razy

autor: nowaslupia.pl

data dodania: 2018-06-14 14:34:18

Walory Gminy
  • Wielokulturowość Regionu
  • Dziedzictwo Historyczne
  • Malownicze Krajobrazy
  • Bogactwo Przyrody
  • Strefy Aktywności Turystycznej
  • Dobry Węzeł Komunikacyjny
  • Czyste powietrze
  • Gościnność Mieszkańców
0
Liczba sołectw
0
km2
Powierzchnia Gminy
0
Liczba ludności
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna