Skróty klawiszowe:

Wójt dziękuje za zaufanie

Strona główna » Aktualności » Wójt dziękuje za zaufanie

wielkość tekstu: A | A | A

Pełniący przez ostatnie cztery lata funkcję wójta Nowej Słupi Andrzej Gąsior będzie nadal rządził gminą. Tak zdecydowali wyborcy 21 października. - Dziękuję mieszkańcom za zaufanie i obiecuję, że nie zawiodę. Będę kontynuował program równomiernego rozwoju gminy oraz zrealizuję przedwyborcze obietnice – zapowiada Andrzej Gąsior.

 Zwycięzca wyborów na wójta otrzymał 2873 głosy co oznacza, że poparło go 55 procent wszystkich biorących udział w głosowaniu.

- Dziękuję serdecznie mieszkańcom gminy, za zaufanie jakim mnie obdarzyli. Ponad 2,8 tysiąca głosów poparcia przy tak wysokiej frekwencji wyborczej, to dla mnie wyraźny sygnał, że działania które rozpocząłem cztery lata temu są zgodne z oczekiwaniami mieszkańców. Zapewniam, że nie zawiodę. Będę kontynuował politykę równomiernego rozwoju naszej gminy oraz realizował wszystko to, co prezentowałem w czasie spotkań przedwyborczych – mówi wójt Andrzej Gąsior. Szef gminy dziękuje także mieszkańcom za liczny udział w wyborach.

- Tak wysoka frekwencja jest świadectwem, że ludziom leży na sercu dobro ich małej ojczyzny. Chcą decydować o jej przyszłości, chcą, by gmina się rozwijała. To dobry prognostyk na przyszłość – stwierdza nasz rozmówca.

Warto zauważyć, że w tym roku frekwencja wyborcza w gminie wyniosła ponad 65 procent. Przy czym najniższa była w Mirocicach i wyniosła aż 61% zaś najwyższa – w Jeleniowie gdzie osiągnęła poziom bez mała 73%. 

Ostatnie wybory przyniosły spore zmiany w Radzie Gminy. Poniżej prezentujemy osoby wybrane do rady (kolejność zgodna z wynikami na stronie internetowej PKW):

 1. PASTUSZYŃSKA Ewa
 2. DUTKIEWICZ Bartosz
 3. KLEFAS Robert Adam
 4. KOZŁOWSKI Sylwester
 5. WIĄCEK Lidia Barbara
 6. SAŁATA Adam
 7. RAPCIA Grzegorz
 8. CISŁOWSKI Stanisław Jan
 9. NOWAK Łukasz
 10. MARZEC Dawid Marek
 11. GRZEGORSKI Marcin Stanisław
 12. PIASECKI Rafał
 13. ROMAN Jerzy
 14. KARPIŃSKI Ryszard Ignacy
 15. MISIURSKA Halina

 

Pełne wyniki wyborów w naszej gminie dostępne są na stronie internetowej Państwowej Komisji Wyborczej: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/260413#general_stat

 

 

czytano: 796 razy

autor: nowaslupia.pl

data dodania: 2018-10-26 12:32:11

Walory Gminy
 • Wielokulturowość Regionu
 • Dziedzictwo Historyczne
 • Malownicze Krajobrazy
 • Bogactwo Przyrody
 • Strefy Aktywności Turystycznej
 • Dobry Węzeł Komunikacyjny
 • Czyste powietrze
 • Gościnność Mieszkańców
0
Liczba sołectw
0
km2
Powierzchnia Gminy
0
Liczba ludności
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna