Skróty klawiszowe:

Zebrano rekordową kwotę na WOŚP.

Strona główna » Aktualności » Zebrano rekordową kwotę na WOŚP.

wielkość tekstu: A | A | A

 

Po raz dwudziesty siódmy,  w niedzielę  13 stycznia 2019 roku , odbył się  finał WOŚP. Jak  nakazuje wieloletnia tradycja, sztab w Nowej Słupi nie zawiódł i po raz kolejny wzięliśmy w nim czynny udział. W tym pięknym przedsięwzięciu uczestniczyło 30 wolontariuszy ze szkół z terenu gminy Nowa Słupia: SP z Nowej Słupi,  SP w Jeziorku, SP w Starej Słupi, SP z Paprocic oraz po raz pierwszy SP z Jeleniowa. Ale nie zapominamy o  wspaniałej brygadzie ze szkoły w  Mominie i gromadach zuchowych ze szkoły w Nowej Słupi. Ci młodzi i bardzo młodzi ludzie pełni zaangażowania i niesprzyjających warunków atmosferycznych kwestowali  w Nowej Słupi, Dębnie, Paprocicach, na Świętym Krzyżu oraz w Nagorzycach. Nad ich bezpieczeństwem czuwali opiekunowie : W. Kępińska, K. Banaczek, A. Samson, I. Wieczorek, M. Jakubczyk, M. Bęben, A. Dwojewski, R. Witkowska, R. Jadwidzic, Ł. Kowalski, R. Karcz, E. Mądzik-Błosińska, M. Telka, A. Majzel.

  Dzięki wsparciu i zaangażowaniu wielu osób oraz hojności darczyńców, po raz kolejny pobiliśmy rekord zbiórki kwotą 12 972,96 zł. Najwięcej do puszki zebrała Zuzanna Bryła ze Szkoły Podstawowej w Jeziorku – 1110,72 zł. , drugie miejsce zajęła Dominika Lange ze Szkoły Podstawowej w Nowej Słupi – 768,09 zł, trzecie – Katarzyna Witkowska , uczennica szkoły w Nowej Słupi – 719, 24 zł.

Garść podziękowań sponsorom, którzy zapewnili produkty na poczęstunek wszystkim , którzy czynnie uczestniczyli w tym dniu:

- Karolowi Binkowskiemu – Piekarnia „Mister”

- Marzenie i Tomaszowi Skrzyńskim – sklep Stokrotka

- Elżbiecie  Kowalskiej i Konradowi Kowalskiemu – Heko

- Pawłowi Koziołek – Delikatesy Centrum

- Bartoszowi Dutkiewiczowi

- Dominice i Grzegorzowi Skalskim – Piekarnia „Skalski”

- Barbarze i Markowi Pożogom – sklep Groszek (Rudki)

  Dyrekcjom szkół, ale przede wszystkim  dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Nowej Słupi  – panu Rafałowi Karczowi za to, że sztab 1119 mógł działać na terenie placówki, którego jest gospodarzem. Nie można zapomnieć o członkach sztabu, którzy wspierali swojego szefa -  Małgorzacie  Prochenka-Cieśla, Edycie Brożynie i Robercie Domańskim oraz o wspaniałej i zawsze pomocnej pani  Iwonie Lichosik.

Wszystkim tym, którzy w mniejszym lub większym stopniu służyli pomocą  w 27 Finale WOŚP, którego celem jest  zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Dziękuję!

Szef Sztabu 1119
Izabela Gawlik

 

czytano: 897 razy

autor: nowaslupia.pl

data dodania: 2019-01-16 12:24:07

Walory Gminy
  • Wielokulturowość Regionu
  • Dziedzictwo Historyczne
  • Malownicze Krajobrazy
  • Bogactwo Przyrody
  • Strefy Aktywności Turystycznej
  • Dobry Węzeł Komunikacyjny
  • Czyste powietrze
  • Gościnność Mieszkańców
0
Liczba sołectw
0
km2
Powierzchnia Gminy
0
Liczba ludności
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna