Skróty klawiszowe:

Drużyna siatkarska na 3 miejscu w Lidze. Podsumowanie sezonu.

Strona główna » Aktualności » Drużyna siatkarska na 3 miejscu w Lidze. Podsumowanie sezonu.

wielkość tekstu: A | A | A

Zakończyły się rozgrywki w IV lidze piłki siatkowej świętokrzyskiej. Po prawie 6 miesiącach zmagań nasza drużyna zajęła - tak samo jak w poprzednim roku - 3 miejsce . Znów mogliśmy przeżywać wspaniałe sportowe emocje jednocześnie świetnie bawiąc się na meczach.

3 miejsce sukces czy porażka?

Zdecydowanie jest to sukces – odpowiada kapitan drużyny Daniel Binkowski. Do tego sezonu przystąpiliśmy w przebudowanym składzie, dla wielu młodych zawodników był to pierwszy występ na tak wysokim szczeblu. Pomimo lekkich problemów na początku sezonu udało nam się ustabilizować formę i pokazać, że na wiele nas stać. Niestety nie wystarczyło to na świetnie dysponowaną przez cały sezon drużynę Orlicza Suchedniów, z którą w fazie półfinałowej przegraliśmy 2:1 – rywalizacja do 2 zwycięstw. Do meczu o 3 miejsce podeszliśmy jakbyśmy grali o złoto, było widać dużą determinację i chęć zwycięstwa w oczach chłopaków co przełożyło się na bardzo dobrą grę i zwycięstwo 2:0 – kontynuował kapitan Daniel Binkowski.

Po zakończonej lidze przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

- Zgadza się to był długi i intensywny sezon, przeplatany udziałami w licznych turniejach oraz amatorskiej lidze w Zagnańsku. Teraz przyszedł czas na ładowanie baterii, leczenie urazów oraz porządny odpoczynek. To plany na kwiecień natomiast cały maj mamy zamiar zrobić otwarte treningi dla wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do naszej drużyny i wesprzeć nas w przyszłym sezonie. Liczymy na dużą frekwencje nowych zawodników – mówi przyjmujący Krzysztof Kuropatwa.

Jakie cele na kolejny sezon?     

Cel pozostaje bez zmian awans do 3 ligi rozgrywek. Łatwo się nie poddajemy i wierzymy, że dzięki ciężkiej pracy na treningach oraz coraz lepszemu zgraniu, rozumieniu się na boisku jesteśmy w stanie w następnym sezonie awansować. Widoczny jest wzrost popularności piłki siatkowej co bardzo cieszy i motywuje do jeszcze lepszej gry – podkreśla Tomasz Binkowski przyjmujący Emeryka.

Czas na podsumowania.

Na podsumowania przyjdzie jeszcze czas na chwilę obecną jest jeszcze zbyt wcześnie ale na największe oklaski zasługuje Adam Pocheć, który bez mała cały sezon prezentował się znakomicie i w każdym meczu zdobywał po kilkanaście punktów. Swoją formę potwierdzili również Ci w których pokładano największe nadzieję a więc Adrian Sitek – atakujący, Tomasz Binkowski, Mateusz Linek oraz Krzysztof Kuropatwa wszyscy trzej grający na przyjęciu. Coraz więcej doświadczenia oraz ogrania zdobywają nasi najmłodsi zawodnicy Tomasz Nadolski, Michał Kozłowski oraz Bartosz Wojciechowski. Ich gra również stała na wysokim poziomie i w przyszłym sezonie będą stanowić o sile zespołu. Cała drużyna zasługuje na pochwały i wielkie brawa za wysiłek oraz poświęcenie  wkładane w każdy mecz – podkreśla Daniel Binkowski kapitan drużyny.

Podziękowania

Pragniemy złożyć wyrazy podziękowania dla Członków Stowarzyszenia Zdrowy Człowiek Emeryk, którzy wspierali nas przez całą ligę, podziękowania składamy również na ręce Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Słupia Pana Andrzeja Gąsiora za przychylność oraz okazane wsparcie.

Wielkie słowa podziękowania należą się naszym sponsorom, którzy wspierali nas finansowo przez cały sezon, dzięki Waszemu wsparciu możliwy był udział naszej drużyny w rozgrywkach ligowych.   

Naszym największym powodem do dumy są nasi kibice, którym z całego serca dziękujemy za głośny i gorący doping podczas naszych meczy, mimo, że nie ze wszystkich schodziliśmy jako zwycięzcy to zawsze mogliśmy na Was liczyć. Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie również licznie będziecie się gromadzić podczas naszych meczy i gorąco dopingować.

 

czytano: 1247 razy

autor: nowaslupia.pl

data dodania: 2019-04-19 10:56:33

Walory Gminy
  • Wielokulturowość Regionu
  • Dziedzictwo Historyczne
  • Malownicze Krajobrazy
  • Bogactwo Przyrody
  • Strefy Aktywności Turystycznej
  • Dobry Węzeł Komunikacyjny
  • Czyste powietrze
  • Gościnność Mieszkańców
0
Liczba sołectw
0
km2
Powierzchnia Gminy
0
Liczba ludności
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna