Skróty klawiszowe:

Skróty klawiszowe:

Nabory wniosków w PUP Kielce

Strona główna » Aktualności » Nabory wniosków w PUP Kielce

wielkość tekstu: A | A | A

 

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kielcach informuje, że od dzisiaj do środy 27 stycznia będzie prowadzony nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w ramach środków Funduszu Pracy i RPO WŚ.

Nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w ramach środków Funduszu Pracy

Wypełnione wnioski przyjmowane będą w Punkcie Obsługi Klienta w siedzibie urzędu w godz. 7:00-15:00. Maksymalna kwota dofinansowania to 28.000 zł. W ramach bieżącego naboru PUP w Kielcach planuje  sfinansować maksymalnie 25 refundacji.
 
Dopuszcza się możliwość wydłużenia terminu naboru wniosków w sytuacji, gdy liczba złożonych wniosków nie przekroczy liczby dofinansowań przewidzianych do przyznania w bieżącym naborze.
 
 
Wnioski o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy oraz Kryteria przyznawania refundacji dostępne są w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Kielcach, ul. Kolberga 4 oraz TUTAJ (zakładka Pracodawcy i przedsiębiorcy). W przypadku osobistego dostarczania wniosków prosimy, aby były one składane w Punkcie Obsługi Klienta.

Nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w ramach projektu RPO WŚ

W dniach 25 – 27 stycznia 2020 trwa również nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w ramach projektu pod nazwą „Aktywizacja zawodowa osób powyżej 29 roku życia pozostających bez pracy w powiecie kieleckim (VII)", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020.

Uczestnikiem projektu, korzystającym ze wsparcia może być osobaktóra na dzień przystąpienia do projektu spełnia łącznie poniższe warunki:

 • jest osobą powyżej 29 roku życia (w dniu rozpoczęcia udziału w projekcie ukończyła 30 rok życia),
 • jest zarejestrowana jako bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kielcach,
 • ma ustalony Indywidualny Plan Działania,
 • znajduje się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, czyli należy do jednej z poniższych grup: jest osobą po 50-tym roku życia (w dniu rozpoczęcia udziału w projekcie ukończyła 50 rok życia), jest kobietą,  jest osobą z niepełnosprawnością; jest osobą długotrwale bezrobotną (nieprzerwalnie przez okres minimum 12 m-cy przed dniem przystąpienia do projektu),  jest osobą z niskimi kwalifikacjami (do wykształcenia średniego włącznie).

 Dopuszcza się możliwość wydłużenia terminu naboru wniosków w sytuacji, gdy liczba złożonych wniosków nie przekroczy liczby dofinansowań przewidzianych do przyznania w bieżącym naborze.
 
Wypełnione wnioski przyjmowane będą w Punkcie Obsługi Klienta w siedzibie urzędu w godz. od 7:00 do 15:00. Maksymalna kwota dofinansowania to 28.000 zł. W ramach bieżącego naboru planujemy sfinansować 25 refundacji. Wnioski o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy oraz Kryteria przyznawania refundacji dostępne są w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Kielcach, ul. Kolberga 4 oraz TUTAJ (zakładka Pracodawcy i przedsiębiorcy). W przypadku osobistego dostarczania wniosków prosimy, aby były one składane w Punkcie Obsługi Klienta.

czytano: 491 razy

autor: nowaslupia.pl

data dodania: 2021-01-25 11:11:28

Walory Gminy
 • Wielokulturowość Regionu
 • Dziedzictwo Historyczne
 • Malownicze Krajobrazy
 • Bogactwo Przyrody
 • Strefy Aktywności Turystycznej
 • Dobry Węzeł Komunikacyjny
 • Czyste powietrze
 • Gościnność Mieszkańców
0
Liczba sołectw
0
km2
Powierzchnia Gminy
0
Liczba ludności
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna

Przewiń stronę do początku"