Skróty klawiszowe:

Skróty klawiszowe:

30. lecie firmy "SAR" z Jeziorka.

Strona główna » Aktualności » 30. lecie firmy "SAR" z Jeziorka.

wielkość tekstu: A | A | A

Ponad 30 lat temu, dokładnie 20 października 1990 roku rozpoczęła swoją działalność firma „SAR” z Jeziorka. Jej założycielami byli Elżbieta i Jan Saramakowie, a od 2005 roku firmę  prowadzą wspólnie małżonkowie Elżbieta i Stanisław Saramakowie, którzy zaczęli  realizować się zawodowo jako przedsiębiorcy.

Na zaproszenie Andrzeja Gąsiora - Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Słupia o jubileuszu 30.lecia, początkach firmy, zmieniającym się rynku usług, trudnościach prowadzenia biznesu rozmawiali z Panią Elżbietą Saramak  w Urzędzie Miasta, Radna Powiatu Kieleckiego - Danuta Żebrowska oraz Radny Miejski z Jeziorka Grzegorz Rapcia.

Spotkanie było okazją do wręczenia okolicznościowej statuetki oraz złożenia z tej okazji życzeń i podziękowań.

- Firma „SAR”, Państwa postawa jako przedsiębiorców jest godna do naśladowania. Są Państwo wzorem, doskonałym przykładem jak skutecznie można rozwijać rodzinny interes. Minione lata to historia systematycznego, konsekwentnego rozwoju oraz zachowania ciągłości Państwa przedsiębiorstwa. Firma przez 30 lat dowiodła, że nie tylko jest w stanie utrzymać się na obecnym trudnym rynku, ale także konsekwentnie polaryzować i poszerzać ofertę swojej działalności. Gratuluję Państwu – zwrócił się do Pani Elżbiety Saramak, burmistrz Andrzej Gąsior.

- Na początku naszej działalności mieliśmy szeroki asortyment artykułów spożywczych z niewielkim udziałem materiałów budowlanych. W miarę rozwoju i zapotrzebowania rynkowego, firma postawiła na asortyment budowlany. To okazało się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Po transformacji ustrojowej to właśnie rynek usług budowlanych zyskiwał na znaczeniu. Największym sukcesem naszej firmy byli i są zawsze ludzie. Każdy kto prowadzi swój biznes wie jak dużo pracy, wysiłku i poświęcenia trzeba było włożyć w osiągnięcie celu jakim jest dobrze prosperująca firma. W branży usługowej konkurencja jest bardzo duża, więc wszystkie aspekty prowadzenia firmy muszą być na najwyższym poziomie. Podstawowym, czynnikiem który decyduje o wizerunku i pozycji firmy na rynku są jej pracownicy. Ogromną pomoc w firmie stanowią moi synowie, którzy z wielkim zaangażowaniem i pasją pomagają nam w podtrzymywaniu tradycji handlowych. Są naszą podporą. Wprowadzają wiele świeżości i nowoczesności w prowadzeniu firmy „SAR”. Dobre relacje rodzinne to najważniejszy czynnik, każdego udanego interesu rodzinnego   – podsumowała Elżbieta Saramak.

Spotkanie upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze. Na wspomnieniach i wspólnym oglądaniu specjalnie wydanego kolorowego albumu podsumowującego 30. lat działalności firmy „SAR” z Jeziorka.

Jeszcze raz gratulujemy pięknego Jubileuszu.

czytano: 909 razy

autor: nowaslupia.pl

data dodania: 2021-03-23 19:03:27

Walory Gminy
  • Wielokulturowość Regionu
  • Dziedzictwo Historyczne
  • Malownicze Krajobrazy
  • Bogactwo Przyrody
  • Strefy Aktywności Turystycznej
  • Dobry Węzeł Komunikacyjny
  • Czyste powietrze
  • Gościnność Mieszkańców
0
Liczba sołectw
0
km2
Powierzchnia Gminy
0
Liczba ludności
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna

Przewiń stronę do początku"