Skróty klawiszowe:

Skróty klawiszowe:

EnglishPolishUkrainian

Wersja dla słabowidzących

Wersja dla niepełnosprawnych

"CIEPŁE MIESZKANIE" - nabór wstępnych deklaracji uczestnictwa w programie

Strona główna » Aktualności » "CIEPŁE MIESZKANIE" - nabór wstępnych deklaracji uczestnictwa w programie

wielkość tekstu: A | A | A

Nabór do programu Ciepłe mieszkanie

Urząd Miasta i Gminy w Nowej Słupi informuje o naborze wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” realizowanego w formie dotacji ze środków udostępnionych Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej a następnie udzielonej dotacji beneficjentom końcowym tj. osobom fizycznym posiadającym tytuł prawny wynikający z prawa własności lub ograniczonego prawa rzeczowego do lokalu mieszkalnego, znajdującego się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym.

Program priorytetowy „Ciepłe Mieszkanie” ma na celu poprawę jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji pyłów oraz gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych. Wsparciem objęte będą przedsięwzięcia polegające na wymianie nieefektywnych źródeł  ciepła na paliwo stałe i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych.

Gmina Nowa Słupia zamierza wziąć udział w naborze. W tym celu konieczne jest zbadanie potrzeb mieszkańców, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa wstępną deklarację chęci skorzystania z dofinansowania w ramach „Ciepło Mieszkanie”.

Wypełnione i podpisane deklaracje wraz z klauzulą informacyjną należy złożyć najpóźniej do 21 listopada 2022r. w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy, ul. Rynek 15, 26-006 Nowa Słupia.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Referacie Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,
ul. Staszica 18 w Nowej Słupi w pok. nr. 13 pod nr. tel. 41 31 77 622.

Po wstępnym rozeznaniu potrzeb, Gmina Nowa Słupia podpisze umowę oraz złoży wniosek do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach celem uzyskania dotacji dla mieszkańców naszej gminy.

 

Szczegółowe informacje na temat programu można uzyskać pod adresem: http://www.wfos.com.pl/dla-beneficjentow/program-cieple-mieszkanie/ogloszenie-o-naborze

czytano: 430 razy

autor: nowaslupia.pl

data dodania: 2022-10-26 08:19:58

Walory Gminy
  • Wielokulturowość Regionu
  • Dziedzictwo Historyczne
  • Malownicze Krajobrazy
  • Bogactwo Przyrody
  • Strefy Aktywności Turystycznej
  • Dobry Węzeł Komunikacyjny
  • Czyste powietrze
  • Gościnność Mieszkańców
0
Liczba sołectw
0
km2
Powierzchnia Gminy
0
Liczba ludności
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Wersja mobilna

Przewiń stronę do początku"